Wednesday, June 10, 2009

Kep*ivate she-nazide Top 8Sissejuhatuseks -

Et siis, kuna tänu Bruno-le on moodi läinud igatsugu top-ide koostamine siis otsustasin reastada kõik Naziplotation vilmide anti-kangelannad pandavus...khmm...ee...paremusjärjestuses.
Kuna minunäol on tegemist äärmiselt asjaliku inimesega, kes ilma tõsise eeltööta mitte midagi arvustama ei hakka, siis leidsin ennast kammimas veebilehekülgi, mis sisaldasid otseseid või kaudseid linke/vihjeid vilmidele, mida peaks enne nii suurekaliibrilise ettevõtmise ettevõtmist läbi vaatama.
Alustasin Ilsa the She Wolf Of The SS- ist, mis mul netivaenulikus läpakas olemas oli, ning mille ma Tõhh-i nõudmisel kunagi ka ära pidin vaatama ja samas panin tõmbama kinokunsti meistriteosed nimedega-
  1. SALON KITTY/MADAME KITTY,
  2. SS HELL CAMP/ BEAST IN HEAT/NAZI HOLOCAUST/ SS EXPERIMENT/ HORRIFYING EXPERIMENTS OF THE SS NAZIS,
  3. DEPORTED WOMEN OF THE SS: SPECIAL SECTION/DEPORTATE DELLA SEZIONE SPECIALE SS,
  4. THE GESTAPO'S LAST ORGY/LAST ORGY OF THE THIRD REICH/DES FILLES POUR LE BOURREAU/ BOUREAUX SS/L'ULTIMA ORGIA DELL III REICH/ LA ULTIMA ORGIA DE LA GESTAPO and CALIGULA REINCARNATED AS HITLER,
  5. SS GIRLS/PRIVATE HOUSE OF THE SS.
Vaadanud üle hundilita määravaimad kohad ning rabanud paar titsh...vabandust...screenshoti- mille ma Tõhhi mp3-e mängijaga oma del generaleläperosse kantisin- asusin vaatama DEPORTED WOMEN OF THE SS: SPECIAL SECTION-i - puhtalt selleks et omandada absoluutne adekvaatsus mainitud edetabeli koostamiseks ja saada vajalik pildimaterjal.
Tehtud!
Järgmine ajalooline õuduslugu oli kunagi nähtud SS-Hellcamp, mis oma ajalooliste faktide truudusega ja elajalikkuse eksponeerimisega, ruineerib igatsugused võimalused natsitimukate rehabiliteerimiseks lähi milleniumitel...õudsed inimesed need natsid ikka olid...

Hellcamp-ist laekunud õudus jätkus IRL-is ,nimelt ei olnud taiesed nimedega- Salon Kitty ja Ultimate orgy of the III reich teps mitte arusaadavas keeles ja pärast tulutut subakate otsimist, lärmasin ma tööbüroos teemal, et mind tuleb kiiresti itaalia keelsetele kursustele saata, kuna mul on maailmaajaloolise tähtsusega das eksperiment käsil ja soovitavalt del natziplotatione erirühma.
Ei õnnestunud, raiped valetasid et neil pole selllist olemas- SCHWEINED RAISK!

Mingil hetkel leidsin ennast saksa saatkonna katuselt, kus ma tegelesin saatkonna serverisse sissemurdmisega- et sealt ajaloolist materjali, filmides kehastatud isikute kohta saada, et nagu asja ametlikumaks muutmiseks- lahata sarnasusi ning erinevusi kinematograafilise ja päris dr. Krautch-i vahel näiteks jne.- arvasin just edukalt ära viimase passwordi milleks oli "HEIL MERKEL!" ja ....ärkasin üles- selleks, et hakata vaatama vahepeal allatiksunud ss-girls-i ...

Õhtuks olin omadega läbi, ca kahepäewane natsiplotatsiooni maraton ei ole enam minu eas inimestele ja lubasin endale, et midagi nii mahukat ma enam kunagi ette ei võta- las jääb noorematele kameraden-itele.
Igastahe vilmisoovitusest allapoole kerides leiate kaartideks vormistatud pildimaterjali millel kõik oluline ilusti kirjas.
ENJOY!

Vilmisoovitus.

Üldiselt kõlbavad kõik natside ekspluateerimisvilmid pohmakaga vaatamiseks, kuna sisu neil eriti ei ole, vägivald ja sadism saavad hoopis uue ja õrnema tähenduse ja seks tundub olevat kõike muud aga mitte ahvatlev.
Seega kiskuge alla ja vaadake sest raha nende eest maksta pole küll mõtet.

Kaardimaterjali võib vabalt dõunlõudida, printeerida ja hiljem lastega mängida, ainult reeglid peate ise välja mõtlema.

No comments: