Monday, August 17, 2009

Battlefield Earth e. Mille poolest see vilm saast on ? Loll jutt suhu tagasi ! (Täiendatud lisade näol)
Saaga aastast 3000

Kõik on nagu kord ja kohus - vilm põhineb L.R. Hubbard-i raamatul "Võitlustanner maa", mis oli /okse x 1/, sellele järgnes "Võitlust. Maa- 2.", mis oli /okse x 2/ ja edasi tuli "V.M.- 3.", mis oli /okse x 2 + okse x 3/ .

Ning, et kõik ilusti ära lõpetada tehti nüüd vilm ka .

Kinematograafiline, teaduslik tekst, amatöör-vilmi'uvilistele kohustuslik.
__________________________________________________________________

Kui teha halb vilm siis on tulemuseks , et see ei kõlba vaadata, kui teha väga halb vilm siis leidub ikka kamp friike kes sellest endale püha eesli teevad ning kui teha väga halb vilm( +1) siis on tulemuseks vilm, mida suudavad kõik vaatajagrupid poole silmaga jälgida .
Võitlustanner maa matemaatiline vaste oleks /väga halb vilm +1 + X /

Et sellist tegurit mõista, peab kursis olema kõrgema kinematofüüsikaga, aga kuna vahest satub seia bloogasse ka tallinast perit härraseid siis teen puust ette ja värviliseks - allpool asetseval kiiruga koostatud primitiivsel vilmiogrammil, Tartlastelt palun mõistvat suhtumist ja kannatust, meie "little specialbloggardite" nimel.


Suuremaks saab klikkides
_______________________________________________________________Teaduslik jutt jätkub

Vilmitegijatel on õnnestunud luua vilm, mille tegevuse skeemi nimetatakse pidev võnkumine e. vaatajat hoitakse kogu aeg naelutatuna molo, lina või teleka ees ning just siis kui tundub , et enam toredamaks minna ei saa, tõmmatakse pinge maha ja näidatakse minutikesejagu halvale vilmile sobilikku materjali, kuid juba järgmine ootamatu süzeekäik naelutab iga läheduses viibiva isiku uuesti pupillipidi värvilise ekraani külge.

Ehk siis, kui see taies ei lõhna supärmuuvi +1 järele, siis pole sellist asia nagu supärmuuvi+1 olemaski ehk siis - väljavalitu on sündinud !

Uued teed pohma ja lastevilminduses on raiutud kinematograafia mäestikesse, laske uut tüüpi vilmidel rõõmsate ojakestena meie arvutajatesse vuliseda.


Lõpetuseks veel veits The Vilmist.

Terves vilmis leidsin ainult ühe piisa verd, selle tabamiseks pidin ma mitu korda vilmi tagasi kruvima ja tegelt ma pole kindel, kas see ikka on psychlose veri või mitte- ehk siis, midagi pohmelli ja lastesõbralikumat pole varem nähtud, pealegi toimub kõik jõhkram vägivald kaadrist väljas ja vaatajat kostitatakse ainult lustakate jäsemeköntidega, millest tõuseb isegi suitsu...awwwwi

Ainuke kõlvatu koht on vilmilõpus ja ma talletasin selle screenshotina, edaspidi tuleb seda pohmakaga lihtsalt vältida ja vanematel paluks sellel sekundil oma laste läheduses viibida, silmade kinnikatmise eesmärgil, ülejäänud sheansi ajal pole vanemlik lähedus vajalik.

Mina isiklikult kavasen seda esimese tõelise pohmelliga re-vaadata, praegune- vabanduse leidmise eesmärgil esile kutsutud vaimne pohmakas ja päevavalgele urgitsetud pohmellijäätmed- ei võimaldanud vilmi täiesmõõdus nautida.

Lisa1 @ 18.08.09 13.58

Olen nüüd niii mõneltki saidilt otsinud viiteid sellekohta, et see vilm peaks midagi muud olema kui lastele ja pohmellikutele suunatud meelelahutus ja pole leidnud.
Seega- tshjom prabljem?
Lastevilmidele pole ju kombeks tavaliselt rääbakaid jagada, aga jutuks olev vilm sai neid vist 8 tk-i.

Lisa2 @ 18.08.09 14.01

Kahju, et vilmi aluseks olnud raamat seitsem-kaheksakümnendatel Nõukogude liidus ei ilmunud, siis ma poleks seda kunagi lugenud sest igasugune Komm-propagandistlik väärtkirjandus koristati mu haardeulatusest ära, nagu hiljuti selgus...FASHISTÕ!

Hinnang
Lastevilm: 5/5( + 1)
TeedRajavVilm: 5/5 (+1)
Pohmelliga: Si, Si ! (+1)
Kokku: 13/11 e. kõik jooksuga suurde hunti, B.E. kaenlasse ning tagasi arvutaja ette, pühaba ei ole enam kaugel!!!

Nende tulnukate kõrval paistavad isegi tuntud türgi karukesed, iivõl monstäritena


Kas tegemist võib olla Psychlo ve*ega ??

WARNING! Siivutu koht. MEELDE JÄTTA!!!Ainus pettumus, kuna ootasin intergalaktilist tuumaseent, aga see selleks...niuks?

**

8 comments:

Trash said...

Sellest saab sinu esimene Blue-Ray plaadi ost, et oleks võimalik nautida hüperkvaliteedis.

Kalmsten said...

ooo...nüüd ma olen nagu IT- mees, saan hüper-orgasmi kui keegi sõna "blue-ray" ütleb...

Trash said...

Seda mõnu ei saa sulle keelata.

BLUE-RAY

BLUE-RAY

BLUE-RAY

Kalmsten said...

Tänud, seltsimees,tänud
Tüdinesingi juba su esimese kommi üle ja üle ja üle lugemisest...

Kas sa blue-ray...damn....formaadis koduvideot ei taha teha, millel sa sõna br korrutad, oleks meeldiv.. :)

Soprano said...

Blu-Ray härrased.

Kalmsten said...

hehh... minu mõnutamine on juba kollektiivseks muutunud, nagu ma näen...

Metsavana said...

HDMI, DVD, TVI, HD, PCMCI!

Kalmsten said...

hehh, oldschool ilmus välja, mul isegi ei tõuse enam nende peale... ja esimene mõte mis pähe tuli oli, et peaks prügiämbri välja viima.

Tule kapist välja ometigi ükskord!